Tvorba www

 

Webové stránky dnes slouží hlavně jako prezentace chovu, aby byl každý chovatel k dohledání i pro zájemce, kteří nefungují na sociálních sítích. Web by měl být jednoduchý, zároveň zajímavý a hlavně aktuální. Stále je na netu vidět spousta webů, neaktuálních, vytvořených před mnoha lety, stránky by měli zaujmout na první pohled, být originální a odlišovat se od ostatních, aby se navýšil zájem o nabízná štěňátka a o Vaše služby. Investice do takových stránek se vyplatí.

Webové stránky s originálním designem, které zaujmou !

• pro chovatelské stanice
• pro chovné / krycí psy
• pro chvatele koček, koní aj.
• organizace zko, výcvik psů
• pro psí školky, psí salony
• pro kluby, veterináře
 

Originální grafika Vašeho webu ...

• jednoduchý redakční systém pro snadné doplňování
• nebo možnost předplacené aktualizace dle ceníku
• zajištění hostingu a domény (ceny dle poskytovatele)
• technická podpora

Zkušenost s grafikou a tvorbou pro chovatele od roku 2008 !


Jak to funguje ?

Pokud chcete vytvořit webové stránky, kontaktujte mě mailem nebo zprávou na FB facebook.com/prochovatele  .. je třeba mi nejprve zaslat fotografie pro vytvoření designu Vašich stránek, nejlépe v dobré kvalitě, v nezmenšené velikosti, informace a fotky raději do mailu ( FB kvalitu dost zhorušuje ). Návrh designu stránek vytvořím a zašlu maximálně do týdne od zaslání podkladů ( záleží na náročnosti stránek ), pokud budete spokojeni začnu předělávat návrh do podoby stránek ( nařezání a zapracování do redakčního systému ). Komletní a funkční stránky tak mohou být hotové od 14 dnů do 1 měsíce. Opět záleží na velikosti a náročnosti stránek a zaslání všech podkladů a informací potřebných ke tvorbě.

Doba vytvoření stránek závisí na zasílání podkladů pro tvorbu. Fotografie Vašich miláčků je potřeba zasílat nezmenšené. Pokusím se co nejvíce přiblížit Vaší představě o barevnosti či vzhledu stránek ( máte-li nějakou ), pokud vše necháte na mně, budu jen ráda. Né, každá barva se hodí. Vše, co se vzhledu týká je na domluvě, přesto by stránky měly být jednotné, přehledné a působit příjemně.

Vytvořím webové stránky pro začínající chovatele, větší i velké chovatelské stanice, stránky pro kynologické organizace, kluby, malé psí stránky, psí salony, web pro jednoho pejska či pro chovatele jiných zvířátek ... koček, koní, potkanů, morčat, činčil, i pro chovatele rybiček, hadů ( snad kromě pavouků :D ), prostě mohu vytvořit originální stránky každému ( nejen chovatelům ) !

Důležitá součást webu je jeho design, který by měl zaujmout a přitáhnout návštěvníky, aby se na Vaše stránky podívali a rádi se vraceli. K tvorbě designu použiji Vámi dodané fotografie, web bude originální a bude tak jasné, že je opravdu Váš :)

Budou - li použité pro tvorbu designu fotografie od profi fotografů, i když jsou fotky Vaše a je na nich Váš pes/kočka .. doporučuji informovat - dotázat se fotografa o použití jím vytvořených fotek pro design webu ( i pro design letáčku ), fotografie jsou stále dílem fotografa a vztahují se na ně autorská práva ( někteří fotografové nemají rádi jakoukoliv změnu - úpravu jejich fotek ). Samozřejmě mohu někam uvést jejich jméno nebo logo.